Kate Middleton dublör kullandı iddiası

Aylardır kamuoyu önüne çıkmayan ve hakkında komplo teorileri ortaya atılan Galler Prensesi Kate Middleton geçtiğimiz günlerde bir çiftlikte eşi William ile görüntülenmişti.

Sosyal medyada Kate’in görüntülerdeki kişi olmadığı ve prensesin dublör kullanıyor olabileceği iddia edildi.

AMELİYAT OLMUŞTU

Ocak’ta geçirdiği karın ameliyatı sonrasında halkın karşısına çıkmadığı süreçte, hakkında çılgın iddialar ortaya atıldı.

Ameliyat sonrası iyileşme sürecinde olduğu bahane edilen Kate’in rahat rahat market poşeti taşıması soru işareti yaratırken aşırı zayıf olduğu görülen Kate’in hem yürüyüşü olağandan farklıydı hem de çok daha genç görünüyordu. 42 yaşındaki Kate’in 20’li yaşlarda gözükmesi dublör iddialarını beraberinde getirdi.

Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklamada, Galler Prensesi’nin nekahet sürecinde olduğu ve Nisan’dan itibaren görevlerinin başına döneceği aktarıldı.

Öte yandan Galler Prensesi Kate Middleton’ın ameliyat olduğu hastanede, sağlık personelinin Prenses’in özel tıbbi kayıtlarına erişmeye çalıştığı iddiaları üzerine soruşturma başlatıldı.

HASTANE KAYITLARINI ÇALMA GİRİŞİMİ

The Mirror’ın haberine göre, bir hastane personeli özel Londra Kliniği’nde karın ameliyatı olan Kate Middleton’ın sağlık durumuyla ilgili belgelerin yer aldığı hastane kayıtlarına erişmeye çalıştı.

Londra Kliniği, personelin Galler Prensesi’nin özel tıbbi kayıtlarına erişmeye çalıştığı iddiaları üzerine soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Hastane yetkilileri, “bir ihlal raporu aldıklarını” ve “sağlanan bilgileri değerlendirme” sürecinde olduklarını doğruladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x